ساندویچ پانل سقفی ودیواری

   

  ساندویچ پانل سقفی

  ساندویچ پانل سقفی همان گونه که از اسم آن مشخص است اغلب در پوشش سقف ساختمان های صنعتی و انبارهای سوله مورد استفاده قرار می گیرد،گر چه ساندویچ پانل سقفی قابلیت نصب در دیواره را هم شامل میشود.ساندویچ پانل سقفی با توجه به گام های ذوزنقه ای شکل و دارا بودن اورلپ مخصوص امکان نفوذ آب و رطوبت به داخل را ازبین می برد و در طولهای بلندتر از13 متر قابلیت اورلپ شدن روی یکدیگر را دارد.ساندویچ پانل سقفی به چند صورت،دورو ورق آلوزینگ،دورو گالوانیزه،یکرو آلوزینگ-یکرو فویل و یکرو گالوانیزه-یکرو فویل تولید می گردد.درضمن جهت انتخاب صحیح ساندویچ پانل سقفی ضریب انتقال حرارت و فاصله تکیه گاه ها و مهمتر از همه منطقه ی جغرافیایی می بایست مد نظر قرارگیرد.

   

  ساندویچ پانل دیواری

  ساندویچ پانل دیواری جهت استفاده در دیوارهای سوله،کارگاه ها و غیره با ضخامت 4-5-6cm    -ساندویچ پانل دیواری انتخاب مناسب جهت دیواره ها و پارتیشن های داخلی در پروژه های مختلف صنعتی و اداری با ضخامت 4-6 سانتیمتر می باشد .ساندویچ پانل دیواری دارای دورو ورق آلوزینگ پیش رنگ شده کوره ای بضخامت 5/0 میلیمتر،دو رو ورق گالوانیزه پیش رنگ شده کوره ای به ضخامت 5/0 میلیمتر و با ایجاد شیار روی آنها استحکام فشار را می توان تا حد مطلوب بالا برد.طرح ساندویچ پانل دیواری به گونه ای است که دریک طرف دارای اورلپ نری و طرف دیگر اورلپ مادگی بوده که هنگام نصب باعث هم پوشانی لبه ها به یکدیگر می گردد.

   

   

   

  مجتمع صنعتی ماموت

  کد :5005

  شماره های تماس

  دفتر : صنعت پوشش آریانا کاسپین

  02833660426 

  همراه : مهندس علی شاه محمدی

  09121824394


  مدیریت دقیق و پشتیبانی

   

   

  مدیریت یک پروژه در واقع با همفکری و مشارکت اعضای تیم در جایگاه کارشناسان متبحر و کارآزموده ، بسترهای ایجاد خلاقیت و افزایش سطح کیفیت خدمات فروش و نصب را به وجود می‌آورد. یک پروژه نیازمند تجربه و استفاده از پرسنل مجرب و کارآزموده و عمل به تمام بندهای قرارداد و در زمان تعیین شده میباشد.پشتیبانی از پروژه ها قبل از انجام پروژه، حین اجرای پروژه و بعد از اتمام پروژه و ارائه ی گزارش کارهای متعدد بسیار حائز اهمیت می باشد. تمامی پروژه ها با تشخیص مدیر و با توجه به صلاحیت‌های اعضای تیم به آن‌ها واگذار می‌شود و هر کارشناس و مجری موظف به انجام امورات محوله به نحو احسن میباشد.

   

  فرآیند انجام پروژه ها شامل موارد زیر می باشد:

   

  ·         مشاوره                                                                                                                                                                

   

  ·         طراحی

   

  ·         آنالیز هزینه ها

   

  ·         تحلیل نیازمندی ها

   

  ·         کنترل و اجرای عملیات نصب

   

   

  مجتمع صنعتی ماموت

  کد :5005

  شماره های تماس

  دفتر : صنعت پوشش آریانا کاسپین

  02833660426 

  همراه : مهندس علی شاه محمدی

  09121824394


   

  نمایندگی رسمی و مجری قانونی

   

   

  شرکت صنعت پوشش آریانا (علی شاه محمدی نمایندگی کد:5005 )فروش ساندویچ پانل سقفی ، ساندویچ پانل دیواری ، ساندویچ پانل سرد خانه ای محصول مجتمع صنعتی ماموت، اینک در آستانه‌ ی بیست و دومین سال فعالیت خود، با داشتن گستره‌ای از سوابق فروش و اجرای نصب ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانل دیواری ، ساندویچ پانل سردخانه ،کانکس ، سازه های فلزی پیش ساخته سوله، بالغ بر 300 پروژه صنعتی،بهداشتی،مسکونی و.. توانسته رضایت مشتریان را جلب نماید.  ضمانت بهترین قیمت و پرسنل مجرب و آزموده اصول اولیه ای است که نمایندگی 5005 از نخستین روز تاسیس سعی کرده به آن پایبند باشد . ما همواره سعی در راه خدمت رسانی به صنایع جمهوری اسلامی ایران و توسعه صنایع زیر بنایی کشور و فراهم نمودن پیش زمینه تولید، با ارائه امکانات متنوع و عملکرد شفاف  رضایت مشتریان خود را فراهم سازیم.

   

   

   

  مجتمع صنعتی ماموت

  کد :5005

  شماره های تماس

  دفتر : صنعت پوشش آریانا کاسپین

  02833660426 

  همراه : مهندس علی شاه محمدی

  09121824394


  مقاومت بالا در برابر ضربه

   

  ساندویچ پانل به تعریف ساده از دو لایه ورق فلزی پیش رنگ شده کوره ای به ضخامت 5/0 میلیمتر با روکش گالوانیزه و یا آلوزینگ (آلومینیوم و روی) در طرفین تشکیل شده است مابین این دو فلز عایق فوم پلی اورتان سخت پر شده و این عایق با چسب مخصوص به دو ورق فلزی متصل میگردد.فوم پلی اورتان در واقع همان هسته اصلی ساختار ساندویچ پانل بوده که باید سخت و سبک و خواص فیزیکی خاص  و متفاوتی داشته باشد ، تا فلز از دو طرف به فوم پلی اورتان تحت فشار چسبیده شود و مقاومت ساندویچ پانل در برابر فشار بار و باد دوچندان گردد.درضمن فاصله تکیه گاه و همچنین نحوه ی اتصال آنها به سازه باید بصورت دقیق محاسبه شود. ساندویچ پانل ماموت بهترین نوع برای پوشش سقف ساختمان های صنعتی و انبارهای سوله می باشد.

   

   

  مجتمع صنعتی ماموت

  کد :5005

  شماره های تماس

  دفتر : صنعت پوشش آریانا کاسپین

  02833660426 

  همراه : مهندس علی شاه محمدی

  09121824394


   

  پروژه سیمند کابل ابهر

   

  در سال 1388 نخستین طرح توسعه با هدف تکمیل سبد محصولات اجر و با ساخت سالن های تولید جدید به مساحت 4500 متر مربع در زمینی به وسعت 9000 متر مربع با جذب 120 نفر پرسنل به ظرفیت تولید 23500 تن در سال رسید .پوشش سقف سوله ها از ورق پیش رنگ شده و دیوارها از ساندویچ پانل دیواری ماموت توسط علی شاه محمدی نمایندگی 5005 مجتمع ماموت نصب گردید.

   

  پروژه رفاهی و تفریحی علامرودشت

   

  این پروژه واقع در استان فارس در منطقه علامرودشت میباشد این مجتمع دارای فضای چندین سالن بمتراژ 8000 متر مربع است و پوشش سوله ها از ساندویچ پانل ماموت توسط علی شاه محمدی نمایندگی 5005 ماموت در سال 1384 طی قراردادی که شرکت هوجستان متعهد به انجام آن بود نصب گردید.

   

   

  نام پروژه : شرکت گرمای جنوب

   

  شرکت گرمای جنوب تولید کننده لوازم خانگی  واقع در شهرک صنعتی سیمن دشت کرج  میباشد.پروژه جدید گرمای جنوب در شهرک صنعتی سیمین دشت خیابان ششم شرقی در سال 1394 احداث شد که سازه با زیر بنای 4500 متر مربع از نوع سوله پیش ساخته و پوشش سقف از ساندویچ پانل با عایق پلی اورتان میباشد.

   

   

   

   

  پروژه دارو سازی لقمان

   

  شرکت داروسازی لقمان واقع در تهران ابتدای جاده مخصوص میباشد این شرکت در سال 1386 اقدام به احداث سوله 3000 متری جهت انبار دارو نمود که پوشش سقف سازه توسط علی شاه محمدی نمایندگی 5005 ماموت با ساندویچ پانل ماموت طراحی و نصب شد.

   

  مدیرپروژه : مهندس پرویز زنده دل

   

  پروژه تک سازه البرز

  شرکت تک سازه البرز به عنوان یکی از کارخانجات تولید کننده ظروف بسته بندی مورد نیاز صنایع غذایی، بهداشتی، دارویی و شیمیایی، در سطح کشور میباشد . این شرکت در جهت توسعه خطوط تولید و همچنین گسترش فضای انبار محصول خود اقدام به احداث 2500 مترمربع سوله در شهرک صنعتی سیمین دشت کرج نمود. پوشش سقف ازساندویچ پانل ماموت و دیوارها از ارتفاع 2 متر از آجر و الباقی با ساندویچ پانل دیواری ماموت با طراحی زیبا توسط علی شاه محمدی نمایندگی 5005 ماموت در سال 1393 نصب گردید. مساحت کلی ساندویچ پانل سقفی و دیواری حدود 3900 متر مربع می باشد.

  صفحه1 از3

  Please publish modules in offcanvas position.