ساندویچ پانل دیواری سوله های صنعتی

  5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 5.00 (2 امتیازها)

  کاربردهای ساندویچ پانل دیواری :

  – پوشش سقف و دیوار سوله و ساختمان های صنعتی
  – پوشش سقف و دیوار کانتینر های حمل و نقل
  – پوشش سقف و دیوار انواع سرد خانه های ثابت و متحرک
  – پوشش سقف و دیوار کانکس های ثابت و متحرک
  – پوشش سقف ودیوار انبار و سیلو
  – پوشش دیوار اتاقهای عمل و ازمایشگاه ها(clean rooms)

   

  ساندویچ پانل دیواری :

   

  انواع ساندویچ پانل دیواری ساندویچ پانل دیواری ساده
  ساندویچ پانل دیواری نر و مادگی
  ساندویچ پانل دیواری پیچ مخفی
  ساندویچ پانل قفل دار ساندویچ پانل دیواری با دو رو ورق صاف طرح دار با رنگ الکترو استاتیک ، ضد خش در ضخامت های مختلف ، عرض ۱ متر و طول دلخواه. با طراحی جدید در نمای داخلی و خارجی پانل دیواری از ورق صاف با دو طرح انحصاری شیاردار و موج ریز استفاده شده و لبه های کشویی به هنگام نصب باعث زیبایی و استحکام بیشتر دیواره میشوند .همچنین جهت ازمایشگاهها و اتاقهای عمل میتوان از پانل بدون موج استفاده نماییم. با عرض ۱۱۶ سانتی متر , کاردهی ۱۱۴ و طول دلخواه.

   

  ساندویچ پانل دیواری پیچ مخفی

   

  در این نوع ساندویچ پانل به دلیل شکل خاصی که اورلپ آن دارد بعد از نصب پیچهای نصب زیر اورلپ مخفی می شود و نمای بسیار زیبایی را خلق می کند نوع دیگری از پانل های دیواری از نوع پیچ مخفی بوده که با ضخامت ۵ سانتیمتر تولید میگردد و تنها تفاوت آن در فرم لبه های عرضی و عرض مفید آن که ۱٫۱۲ سانتیمترمیباشد . لبه های فوق به گونه ای طراحی شده که ابتدا یک پانل به سازه با پیچ بسته میشود و سپس لبه اورلپ پانل بعدی روی پیچ قرار گرفته و آنرا مخفی میکند که این باعث هر چه بهتر شدن ظاهر کار و کیفیت نهایی میگردد .

   

  انواع ساندویچ پانل

  ۱- ساندویچ پانل سقفی
  این نوع ساندویچ پانل جهت استفاده در سقف می باشد در این نوع پانل ورق رو دارای طرح ذوزنقه و ورق زیر شیاردار می باشد با توجه به گامهای ذوزنقه ای و نحوه اورلپ آن امکان نفوذ آب را به داخل از بین می برد جهت تولید، ابتدا ورق ها توسط دستگاه تمام اتوماتیک ورق صاف کن باز و صاف شده و پس از فرم دهی با دستگاه رول فرمینگ شده و با توجه به طرح از قبل تعیین شده مابین دو ورق فوم پلی اورتان بصورت یکنواخت ریخته می شود و پس از پخت شکل نهایی ساندویچ پانل بدست می آید.
  مدل : ورق رو طرح ذوزنقه
  ضخامت : ۴،۵،۶،۸،۱۰ سانتیمتر
  عرض : ثابت ۱۰۷ سانتیمتر مفید ۹۹ سانتیمتر
  طول : ۱ الی ۱۲ متر ۲- ساندویچ پانل دیواری سوله های صنعتی و غیره …
  ساندویچ پانل دیواری جهت استفاده در دیواره های سوله های صنعتی، کارگاهی دیوارها و پارتیشن های داخلی،اداری و مسکونی به ضخامت ۴ الی ۶ سانتیمتر می باشد که انواع دو رو ورق آلوزینک، دو رو گالوانیزه می باشد و با ایجاد شیار روی آنها استحکام فشار را می توان تا حد مطلوبی بالا برد.
  ساندویچ پانل دیواری به گونه ای طراحی شده که در قسمت عرض از یک طرف دارای تورفتگی و طرف دیگر دارای برآمدگی نری و مادگی بوده که باعث قفل شدگی و هم پوشانی لبه های یکدیگر جهت اتصال به سازه پیچ می شود. ۳- ساندویچ پانل دیواری سردخانه ای
  ساندویچ پانل سردخانه ای با توجه به میزان تبادل حرارت محاسبه و از ضخامت ۸ الی ۱۵ سانتیمتر و به طول ۱ الی ۱۲ متر (دلخواه)تولید می شود این نوع ساندویچ پانل به دلیل دارا بودن لبه های نری و مادگی در قسمت عرض و هم پوشانی پانل ها باهم دارای کمترین انتقال حرارت را داشته و بهترین گزینه در تولید سردخانه ها می باشند.

  Please publish modules in offcanvas position.